VanVossen SportR 650 runabout, de nieuwste aanvulling op de succesvolle serie VanVossen Tenders.
Trendy en tijdloze tender
Het sportieve design, in combinatie met ruim voldoende vermogen is trendy en tijdloos, u mag gezien worden met de SportR 650 runabout. Deze aluminium boot bied verrassend veel ruimte op zijn lengte. Het bed in het vooronder is maar liefs 2 meter lang, de kuip heeft 2 kuipstoelen met achterbank en verplaatsbare achterleuning.
Duurzaam en betaalbaar varen
Varen met de VanVossen SportR 650 runabout is duurzaam en betaalbaar. Koopt u deze aluminium boot, dan koopt u zeker een zeer waardevaste boot die u nauwelijks hoeft te onderhouden. Het aluminium is sterk en bovendien licht, wat bijdraagt aan een verrassend laag brandstofverbruik.
Uitvoering:
150 pk suzuki ATL /hydraulische besturing/boegschroef/inbouwtank 100 ltr./Esthec poddeck/Esthec kuipvloer en zwemplateau/antislip voordek/afwerking cabine/raampartij/2 draaistoelen/wrappenromp en interieur/zit en rugkussens gewatteerd/audio met 2 speakers en subwoofer/12 volt aansluiting/led verlichting in cabine/koellade 36 ltr./dubbele accuset met hoofdschakelaar.
Nieuwprijs zoals getoond: 79.569, euro incl. btw. Nu voor: 69.950,- incl. btw.
bouwjaar: 08-2024

















